Horizontale jaloezieën zijn gemaakt van aluminium en geven elk interieur een strakke en moderne uitstraling.
Je kunt kiezen uit lamellen van 25 mm breed of 50 mm breed.
25 mm lamellen zijn geschikt voor ramen tot 270 cm breed. De bovenbak heeft een diepte van 35 mm en valt weg in het kozijn.
50 mm lamellen zijn geschikt voor ramen tot maximaal 400 cm breed. Ook uit te voeren met decoratief ladderband.
Ja dat kan! De horizontale jaloezieën kunnen gemonteerd worden in het kozijn, op het raam/wand of door middel van een klemsteun in een draai-kiepraam.

Ladderkoord is een koord dat door de verschillende jaloezieën loopt. Dit zie je op de afbeelding aan de linkerkant.
Ladderband is een brede(re) band die de jaloezieën verbindt.
Ja, binnen de Basic Line raamdecoratie is dit mogelijk bij draai/kiepramen door middel van klemsteunen.
Binnen het KlusWijs eigen merk raamdecoratie assortiment kan dit naast de klemsteunen ook door middel van een magneetframe of met plakprofielen op het raam.
Ja dat kan. Dit zijn dan jaloezieën met kabelzijgeleiding, maximaal 45º.
De jaloezieën binnen het Basic Line assortiment kunnen dit niet. We hebben hiervoor het Bliss assortiment.
Als je bij een KlusWijs bouwmarkt raamdecoratie uit de Basic Line koopt dan krijg je:
* Raamdecoratie dat precies voor jou op maat gemaakt is.
* Standaard 15 dagen levertijd.
* 100% kindveilig (EN13120).
* 2 jaar garantie en service.